Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10416.
Falb jelzéssel (Falb Sándor?): Viharos tenger, 1927. Olaj, vászon. Dekoratív, korabeli fakeretben. 58x82 cm / oil on canvas, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10420.
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. vége: Női portré. Olaj, vászon, kissé sérült (korábban feltehetően feltekerve). Kartonra kasírozva, paszpartuban. 82x62 cm, paszpartu által látható méret: 65x55 cm / oil on canvas, slightly damaged, in passepartout
10422.
Jelzés nélkül, feltehetően 1920-40 körül: Fürdés után (női akt). Pasztell, papír, jobb alsó sarkában sérült. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30x22 cm
10424.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött magyar festő: Hegyvidéki táj pásztorral és tehenekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 50×60 cm
10425.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm
10427.
Jelzés nélkül: 6 db jelmezterv. Vegyes technika, kollázs, papír, részben szövetmintával, néhány lapon híres színészek neveivel feliratozva (Páger Antal, Sulyok Mária, Schubert Éva). Részben foltos. 30,5x43 cm