Kézdi Kovács László (1864-1942): Őszi erdő. Olaj, vászon, jelezve balra lent,. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed lower left, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Kunffy Lajos (1869-1962): Szerelmespár. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 35×25 cm. Hátoldalán régi aukciós címkével (BÁV?). / oil on wood, signed. framed, with old auction label on the reverse
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Székelyföldi áfonyaszedő asszony, 1946. Szén, papír, jelzett. 24x35 cm Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.
Vastagh Géza (1866-1919): Magyar szürkemarha, 1885. Ceruza, papír. Jelezve jobbra lent. Proveniencia: Vastagh Géza hagyatéka. Lapszéli szakadással. 28x19,5 cm/ Géza Vastagh (1866-1919): Hungarian grey cattle, 1885. Pencil on paper, signed lower right. 12x22 cm. Provenance: Estate of Géza Vastagh. With tear on the left side. 28x19,5 cm