Papp Tibor (1936-2018): Szójáték. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x36 cm. Papp Tibor művészetéből az avantgárd sokszínűségét rekonstruálhatjuk: hagyományos értelemben vett szövegversek, szürrealista kiseposz, térvers/képek, szövegelemeket tartalmazó grafikák, számítógéppel generált költemények, logo-mandalák, bűvös négyzetek (azaz kubusok), az úgynevezett villanások ...
Pataki Ferenc (1941-): Tengericsillag. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben. 60x50 cm
Pekáry István (1905-1981): Szent Család. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Karácsonyi-újévi üdvözlőlap, Tamás Galéria kiadása, 1930-40 körül. 12,5x10 cm