Kóka Ferenc (1934-1997): Táj (Balaton?), 1960-as évek. Olaj, farost, jelezve balra középen lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 45x110cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Vasarely Victor (1908-1997): CHEYT-MC-4. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 27x27 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): CHEYT-MC-4. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 27x27 cm.
Johan Hugó (1891-1956): Budapest, 1936. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Üvegezett, sérült fakeretben. 24x30 cm. / pastell on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist. Framed
Székely Bertalan (1835-1910): Freskó terv (vázlat). Tus, akvarell, papír, lap tetején apró sérüléssel, hiányos paszpartuval. Jelzés nélkül, hátoldalán Lándor T. (Tivadar) gyűjteményi címkével. Lándor Tivadar (1873-1954) magyar művészeti író, művészettörténész számos tanulmányt írt Székely Bertalan művészetéről és baráti kapcsolatban is állt vele. Kb. 25,5×42,5 cm