Festmények és grafikák Tételek száma: 397
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2946751
10063
446
4200
Bodri Ferenc (1943-2021): Szabad Föld. Linómetszet, papír, jelzett, 30x20 cm 2806635
10064
446
9500
Bokor Imre (?-?): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, sérült. 58x86 cm 2951239
10065
446
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskútnál. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, 14,5x21,5 cm 2953462
10066
446
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 14,5x21,5 cm 2953465
10067
446
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 10x24 cm 2951235
10068
446
Boldizsár István (1897-1984): Nyári épületek. Rézkarc, papír, jelzett, 10x13 cm 2773672
10069
446
13000
Bor Pál (1889-1982): Budaörs. Akvarell, ceruza, papír, jelezve jobbra lent (keret által kissé takarva), hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 28×39 cm 2954085
10070
446
Bordás Ferenc (1911-1982): Táj házakkal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 30x40 cm 2933866
10071
446
1967 Borsos Miklós (1906-1990):Napfényyben, rézkarc, papír, jelzett, 8x10,5 cm. Borítékkal, rajta a feladó, Borsos Miklós címével (1979 Borsos, Tihany, Diós 8237.) Róla szóló cikkel. 2954062
10072
446
11000
Borsos Miklós (1906-1990): Delphi. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2952223
10073
446
Bottlik Tibor (1884-1974): Erdélyi táj (Marospart?). Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 30x38 cm. Dekoratív fakeretben. 2953526
10074
446
Budai Tibor (1946-): Vajdhunyadvár, 1995. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, lap alján Budai Tibor autográf ajándékozási soraival Szalay Pál (1953-2015) festőművész részére 1996-ból. 17x13,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft