32 000 Ft
82,90 EUR, 91,43 USD
Hetényi Tibor (1891-1977): Ebédelők. Akvarell, tus,, papír, jelzés nélkül, kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 57x37,5 cm