5 000 Ft
Molnár Iscsu István (1947-): "Szépen szóló éjmadár". Színes rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. XV/XV számozással, Molnár Iscsu István autográf ajándékozási soraival Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró részére. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 25×37,5 cm.