50 000 Ft
129,53 EUR, 142,86 USD
Nagy Imola (1976-): Real girls are never perfect, Perfect girls are never read 2. Tus, akril, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 41x29 cm