9 000 Ft
23,32 EUR, 25,71 USD
Szegő Gizi (1902-1985): Politikai karikatúra (szélső-)jobboldali, nyilas és kommunista politikusokról (Szálasi, Farkas Mihály, Bárdossy, Imrédy, Péter Gábor stb.), 1946 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Lapszéli sérüléssel. 25x31 cm