120 000 Ft
310,88 EUR, 342,86 USD
Székely Bertalan (1835-1910): Freskó terv (vázlat). Tus, akvarell, papír, lap tetején apró sérüléssel, hiányos paszpartuval. Jelzés nélkül, hátoldalán Lándor T. (Tivadar) gyűjteményi címkével. Lándor Tivadar (1873-1954) magyar művészeti író, művészettörténész számos tanulmányt írt Székely Bertalan művészetéről és baráti kapcsolatban is állt vele. Kb. 25,5×42,5 cm