12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Udvardy Flóra (1880-?): Hölgyportré. Kézi festéssel színezett fotó. Olaj, fotó, karton, jelzett. Dekoratív, ovális, üvegezett fakeretben, a keret felső része javított. Látható méret: 27,5x21,5 cm, teljes méret: 40,5x26,5 cm