Festmények és grafikák

Tételek száma: 397

10015.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
10016.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
10017.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
198,94
214,29
10018.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
212,20
228,57
10019.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
198,94
214,29
10020.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
63,66
68,57
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Székelyföldi áfonyaszedő asszony, 1946. Szén, papír, jelzett. 24x35 cm Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből.
10021.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
9
10022.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
50,40
54,29
Aba Szőcs László (1944-2018): Merengés (női akt). Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. d: 50 cm
10023.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
10024.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
10025.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,87
25,71
Almásy Aladár (1946-): Jelenet (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 33x37 cm
10026.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft