Festmények és grafikák Tételek száma: 397
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2803679
10051
446
Bartis Ilona (-): Virágcsendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 70x50 cm 2930372
10052
446
Basch Árpád (1873-1944): Reneszánsz ifjú. Vegyes technika, papír (hullámos), jelzett, üvegezett fakeretben, 8x5 cm 2910360
10053
446
Bauer János (1924-2009): Fejkendős asszony portréja. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 39×33 cm. 2862061
10054
446
40000
Bálint Rezső (1885-1945): Aratók. Pasztell, papír, jelezve balra lent, 28x34 cm. Üvegezett fakeretben. / Pastell on paper. Signed. 28x34 cm. Framed. 2946744
10055
446
4200
Bálványos Huba (1938-2011): Felzendült bányászok Rákóczi előtt. Rézkarc, papír, jelzett, 20x29 cm 2886967
10056
446
4600
Bálványos Huba (1938-2011). Ad astra XIII., Ikarusz. Linómetszet, merített papír, jelzett, 81/100 számozással, 23,5x11 cm 2955678
10057
446
100000
Benczúr Gyula (1844-1920): Fohász. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria bírálati címkéjével (2150 bírálati szám/1985), sérült, 32,5x43 cm
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2763264
10058
446
22000
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (16/40). Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (16/40). 2947916
10059
446
110000
Birkás István (1947-2018): Két pont. Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 30×40 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2948113
10060
446
15000
Bitskey Elza (1961-): Gyümölcsök aranykancsóval. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50x40 cm 2947749
10061
446
Bocsák Krisztina (1964- ): Nyugalom. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 35x70 cm. 2887465
10062
446
15000
Bocsák Krisztina (1964- ): Árnyas part. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm. Hátoldalán certifikáttal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft