ifj. Czene Béla (1911-1999): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben. 61x106 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
D. Varga Edit, működött a XX. sz. első felében: Királylány (illusztráció). Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Műcsarnok Őszi Tárlat 1931 raglapjával. Üvegezett fakeretben. 33x24 cm
Deák Ferenc (1935-2013): Dávid Gyula hatvanéves, 1988. Rézkarc, papír, jelzett, 22x11 cm. (Dávid Gyula (1928- ) erdélyi magyar irodalomtörténész, szerkesztő, műfordító 60. születésnapja alkalmából készített grafika).
Domján József (1939-2021) Franciaországban élő festő: Szürrealista kép. Olaj, vegyes technika, applikáció, jelzés nélkül, plexiüvegezett fakeretben, plexi kissé sérült, 16x21 cm