4 800 Ft
Marastoni József (1834-1895): Az uj felelős magyar miniszterium (Andrássy Gyula, Festetics György, Eötvös József stb. arcképével). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Pest 1867, nyomatott Heckenast Gusztávnál. Melléklet a Politikai Ujdonságok 8-ik számához. Sérült, foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 42,5x63,5 cm