A Székesfehérvári Országos Kiállítás helyszíne. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Waltersdorfer M. rajza után. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 23,5x35 cm
Pablo de Sarasate (1844-1908), spanyol hegedűművész és zeneszerző mellképe. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán lánya (autográf?) feliratával? Kissé sérült és kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 60x45 cm
Habsburg Rudolf trónörökös és Stefánia belga királyi hercegnő. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten (X. A. Paar) Dekoratív, üvegezett fakeretben. 30x21 (x2) cm
Habsburg Rudolf trónörökös és Stefánia belga királyi hercegnő mint esküvői pár. Rotációs fametszet, papír. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33x27 cm
Werner Zehme (1859-1924): Kerékpársport (Radfahrsport. Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20x26 cm
Arthur von Ramberg (1819-1875), Johann Leonhard Raab (1825-1899) metszése: II. Fülöp portréja, 1859 körül. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fakeretben. 17x13 cm
Wolfgang Philipp Kilian (1654-1732): Constantinus Hardtwigk (Hartwig, Konstantin, 1650-?) nürnbergi városi tanácsnok, nyomdász portréja. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 31x22 cm