Metszetek Tételek száma: 42
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2955458
10670
446
Engravings
Joseph Haydn. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül, Kunstverlag Carlsruhe, üvegezett fakeretben, 11,5x8,5 cm 2909885
10671
446
Engravings
Bevonulás. Rézmetszet, XIX ,sz, Üvegezett keretben Foltos 14x8 cm 2909865
10672
446
Engravings
Studien Carls des Grossen. Nagy Károly tanulmányai. Rézmetszet, papír, foltos. Üvegezett keretben 9x14 cm 2903507
10673
446
Engravings
Giselle Archiduchesse d'Autriche - osztrák koronahercegnő portréja Carl Mayer: (17989-1868) acélmetszete 12x8 cm 2755094
10674
446
Engravings
Barthel Beham (1502-1540): Ablakban ülő Szűzanya. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, kis folttal a szélén. 10,5x8,5 cm 2950514
10675
446
Engravings
cca 1813 A lipcsei csata acélmetszetű képe, kis lapszéli szakadással, 11×15 cm 2950124
10676
446
Engravings
3 db kínai fametszet, rizspapír, XX. sz. első fele, lapméret: 22,5x15 cm 2809106
10677
446
5500
Engravings
cca 1800 5 db nagy méretű vallási témájú illusztráció. Rézmetszetek. Lapméret 24x36 cm 2953128
10678
446
Engravings
cca 1892 28 db reprodukciós rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Richard Bong metszése és kiadása. Néhány lap széle kissé foltos és kisebb szakadásokkal. 46x34 cm 2952599
10679
446
Engravings
Róma, Kapitólium. Színezett acélmetszet, papír, jelzet a metszeten, kissé foltos, paszpartuban, 11x15 cm 2952596
10680
446
Engravings
Roma, Piazza del Quirinale. Színezett acélmetszet, papír, jelzet a metszeten, kissé foltos, paszpartuban, 11x15 cm 2749981
10681
446
Engravings
cca 1880 Wilhelm von Zimburg (1848-1902): Franz Ludwig Herzog von Bayern, 1. Oberst-Inhaber von Hoch- und Deutschmeister, (Franz Ludwig von Pfalz-Neuburg (1664-1732)), kőnyomat, 25x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft