Victoria, angol királyi hercegnő portréja. Akvarellel színezett acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 17x12,5 cm. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben.
cca 1864 Friedrich Pecht (1814-1903) után, Albrecht Schultheiss (1823-1909) metszése: Eugenie. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. Leipzig, F. A. Brockhaus kiadása és nyomása. 16,5x12 cm