Fotó

Tételek száma: 425

cca 1914-18 össz. 3 db fotó és fotólap a Kézdi-Kovács/Sárdy művészcsalád Rómaifürdőn található villájának kertjéről, egyiken a családfő, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus rózsák közt, másikon fia, ifj. Kézdi-Kovács László autográf sorai testvéréhez, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) későbbi festöművésznek, I. világháborús katonának. Mindegyiken a kertben található puttókkal díszített, részben szecessziós stílusú szobrászművészeti alkotással (díszkúttal?). 2 fotó Sárdy Brutus autográf feliratával és datálásával. Részben kissé sérült (törésnyomokkal). 13,5x9 és 10x15 cm közötti méretekben.
13698.

cca 1914-18 össz. 3 db fotó és fotólap a Kézdi-Kovács/Sárdy művészcsalád Rómaifürdőn található villájának kertjéről, egyiken a családfő, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus rózsák közt, másikon fia, ifj. Kézdi-Kovács László autográf sorai testvéréhez, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) későbbi festöművésznek, I. világháborús katonának. Mindegyiken a kertben található puttókkal dís...

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

I. János Károly spanyol király és felesége, Zsófia királyné budapesti látogatásakor, fotó, 9x12 cm
13699.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1900 Grósz Emil (1865-1941) orvos, szemész kabinetfotója Strelisky műterméből 11x17 cm
13700.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Czullik Inez, Czullik Ágost, a Liechtenstein hercegi kertek igazgatója lányának fotója, foltos, Giovanni Horváth bécsi műterméből, 21x13 cm
13701.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

1974 Albert Flórián búcsúztatása a Népstadionban, hátoldalon feliratozott sajtófotó, 11,5×18 cm
13702.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1957 Jávor Pál Amerikából való hazaérkezése után Sívó Emil rendezővel a Petőfi színházban felirtaozott sajtófotó 13x11 cm
13703.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

cca 1970 4 db színész fotó Ladányi Ferenc és Tordai Teri, Temessy Hédi, Semjei Vera 18x14 cm-ig
13704.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

1943 "Reményi Schneller M. kir. pénzügyminiszter ur megtekinti a Bács-Bodrog Vm. gazdasági kiállításon bemutatott "Csonka-DKW" gyártmányu motorral meghajtott "Bácska" szabadalmazott takarmány darálót. Baja, 1943." Baja, Blücher József, valamint F[oto] Oláh Károly, pecsétekkel jelzett, 12x18 cm
13705.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

cca 1905 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus gyerekei (Elemér, László, Lóránt) játék-íjazás közben, fotó, jelzés nélkül, kartonra kasírozva, 10,5x14 cm
13706.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1884 Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus fiatalkori portréja, fotó, jelzés nélkül, paszpartu hátoldalán Kézdi-Kovács László autográf feliratával, 9x8,5 cm (látható méret: d: 7,5 cm)
13707.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
8,81
9,71

1994 Michael Jackson Magyarországon a fóti gyermekotthon lakóival készült eredeti fotó / Original photo of Michael Jackson in Hungary, 17x13 cm
13708.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

13709.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft