Magyarország Tételek száma: 618
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2947316
40318
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Budapest V. Vadászkürt szálloda (igazgató Kommer Ferenc), Pálmakert. Türr István utca 5. (kopott sarkak / worn corners) 2947351
40319
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest V. Mátyás pince, belső. Eskü tér 7. (fl) 2952842
40320
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1916 Budapest VI. Andrássy úti körönd, lovaskocsi, automobil, omnibusz Szarvas szappan reklámmal (EK) 2952838
40321
446
3400
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1901 Budapest VI. Váci körút és Podmaniczky utca, villamosok, Weiss és Társa Betéti Társaság, Teutsch B. József erdélyi borai. Divald Károly 246. sz. (fl) 2929066
40322
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest VI. Operaház. Taussig A. 7853. 2851266
40323
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest VI. Andrássy út, Pesti Hazai Első Takarékpénztár Egyesület, Sparber Testvérek üzlete, automobil, kerékpáros, piac virág árusokkal (kopott sarkak / worn corners) 2949834
40324
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest VI. Váci körút (ma Bajcsy-Zsilinszky), Bazilika, villamos, Schimmelpfeng W. tudakozóda 2949831
40325
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T1
Budapest VI. Nyugati pályaudvar, villamos, Gazdasági Gépgyár 2949850
40326
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Budapest VI. Berlini tér, Nyugati pályaudvar, vasútállomás, villamosok, Magyar-Német Bank R.T., Moskovics Emil üzlete, hentes, Modiano. Photo Erdélyi 2903653
40327
446
3200
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1899 (Vorläufer) Budapest VI. Andrássy út és Opera, Pikler Á. kávéháza az Operához 2903650
40328
446
3800
Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
1903 Budapest VI. Hunyadi tér, Hoffman kávéház (fl) 2833195
40329
446
Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest VI. Magyar királyi állami Mária Terézia leánygimnázium. Andrássy út 65. Goszleth fényképész felvétele 1926 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft