3 000 Ft
1835 Aurora. Hazai almanach. Alapítá Kisfaludy Károly. Folytatja Bajza [József.] XIV. évf. vagy új folyamat IV. éve. Pest,1835,Ifj. Kilian György. Korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, könyvtest részben elvált a borítótól, foltos lapokkal, hiányos (?), előzéklapokon korabeli névbejegyzéssel és a XX. sz. elejéről Egri Árpád kolozsvári ügyvéd bejegyzésével és bélyegzőjével, megviselt állapotban.