6 000 Ft
A modern bűnözés. Szerk.: Turcsányi Gyula. Az előszót írta: Dr. Váry Albert. I-II. köt. (Bp., 1929), Rozsnyai Károly, 414 p., 416+(4) p. Szövegközi képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon némi kopással, az első kötet gerincen kisebb sérüléssel.