3 000 Ft
Ascher Oszkár: A versmondás művészete és a színpadi beszéd. Bp., 1955, Művelt Nép. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, a borítón némi kopással, apró sérüléssel. Megjelent 3000 példányban. A szerző, Ascher Oszkár (1897-1965) Kossuth-díjas színész, színházigazgató által DEDIKÁLT példány.