19066.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 200 Ft
Báró Eötvös József: Levelek, életrajz. Báró Eötvös József Összes Munkái XX. köt. Bp., 1903, Révai, 1 t. + 328+(1) p. Kiadói szecessziós, aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borÃtón minimális kopással, foltokkal.