20 000 Ft
Csokonai Vitéz Mihály: Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái II. köt.: Anakreoni dalok. Írta: - -. Kiadta Máron Jósef. A' tavasz. Írta Kleist. Fordította - - -. Hozzájárulnak Kleistnak némelly apróbb Darabjai. Bétsben, 1813, Pichler Antal, 1 (rézmetszetű címkép) t. + 1 (rézmetszetű sorozatcímlap) t. + 184 p.+1 (rézmetszetű kotta: A' tavasz) t. Első összkiadás. A Csokonai Vitéz Mihály poétai munkái 4 kötetben lenne teljes. Korabeli, egységes, Biller Ferenc metszetével illusztrált kartonkötésben, kopott borítóval, possessori bélyegzéssel.