19043.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 600 Ft
Dr. Nostradamus csillagorákuluma az 1946. esztendÅ‘re. [Bp.,]1946, Dobó. Kiadói papÃrkötés, szakadt, sérült, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban.