3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Hésiodos: Munkák és napok. Görögül és magyarul. Ford., a bevezetést, a jegyzeteket és a kísérő tanulmányokat írta Trencsényi - Waldapfel Imre. Görög és latin írók. Scriptores Graeci et Latini 3. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó, 225+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza kötéssel, ceruzás széljegyzetekkel, bejegyzésekkel, Megjelent 900 példányban.