1 600 Ft
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1931, Magyar Szemle Társaság, 311+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kiadói javított, szakadt papír védőborítóban, de ezt le számítva jó állapotban.