3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Kis Gizella: Justh Zsigmond. (2 példányban). Bp., 1932, szerzői kiadás (Nagy Sándor és András-ny.), 36 p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, ill. aranyozott egészvászon-kötés. + Justh Zsigmond naplója. Sajtó alá rendezte: Halász Gábor. Bp., [1941], Athenaeum, 1 t. + 429 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.