2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a' Magyar Tudós Társaság. Második, vagy német-magyar rész. Budán, 1835, Magyar Kir. Egyetem-ny., 1 sztl. lev. + IV+846 p. + 1 sztl. lev. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, kissé foltos lapokkal.