1 600 Ft
Szücsi József: Bajza József. A M. Tud. Akadémiától jutalmazott pályamunka. Bp., 1914, MTA (Hornyánszky-ny.), 2 sztl. lev.+497+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerincen kis foltokkal, néhány lapon kis lapszéli szakadással/folttal, tulajdonosi névbejegyzéssel, több lapon ceruzás bejegyzésekkel. + Bajza József: Válogatott cikkek és tanulmányok. Vál., a bevezetőt és az útmutatót írta: Lukácsy Sándor. Bp., 1954, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. Megjelent 3000 példányban.