2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Thomas Mann: Mario és a varázsló. (Tragikus úti élmény.) Ford.: Sárközi György. Hozzákötve: Rendetlenség és kora bánat. Ford.: Dormándi László. Bp.,[1930],Pantheon,(Hornyánszky-ny.), 143+125+1 p. Lányi Imre könyvdíszeivel. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Kner Erzsébet-kötés, kopott borítóval, javított, részben pótolt gerinccel, foltos lapokkal.