5 000 Ft
Tompa Mihály: Olajág. Elmélkedések, fohászok és imák. Hölgyek számára olvasó- és imakönyvül. Bp., 1891, Franklin, 308 p. Negyedik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott félbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a gerincen és a borítón kis kopásnyomokkal, a díszcímlapon folttal (ajándékozási sorokat próbáltak meg eltüntetni), egyébként jó állapotban.