5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Vegyes Erdélyi Szépmíves Céh által kiadott könyv, 13 kötet, közte: Nyírő: Mádéfalvi veszedelem, A sibói bölény, Isten igájában, Reményik Sándor: Romon virág, Tamási Áronm: Szűzmáriás királyfi, Jégtörő Mátyás...stb. Kolozsvár,Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötésben, változó állapotban, közte kopott, foltos borítóval, közte sérült gerincekkel is.