18986.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
6 000 Ft
Vegyes könyvtétel neves magyar szerzÅ‘k műveibÅ‘l: Kisfaludy Károly összes művei 1-4. köt. [Két kötetben.] Életrajzzal bevezette: Dr. Horváth Cyrill. Bp.,én., Magyar Könyvkiadó Intézet.; Csokonai Vitéz Mihály összes művei I-II. köt. Életrajzzal bevezette: Dr. Horváth Cyrill. Bp.,én., Magyar Könyvkiadó Intézet.; Vörösmarty összes költÅ‘i művei I-II. köt. Sajtó alá rendezte: Gyulai Pál. Bp., én., Franklin.; Tompa Mihály összes költeményei. Rendezték barátai: Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, és Szász Károly. 1870. Bp., (1870.), Méhner Vilmos. Kiadói illusztrált egészvászon-kötések, kopott, foltos borÃtókkal.