Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Németh László: A Medve-utcai polgári. Kecskemét,[1937],Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 112 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a könyvtest elvált a borítótól. Megjelent (21./300) példányban.
Családi kis lexikon 1942. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Ujság Lapvállalat. Kiadói félvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis foltokkal.
Kibédi Sándor: Szeptember végén. Költői színjáték. A szerző, Kibédi Sándor (1897-1941) romániai magyar költő által, Győri Illés István (1892-1970) erdélyi magyar író, költő részére DEDIKÁLT példány. Cluj/Kolozsvár, 1933., Victoria Könyvnyomtató Műhely, 94 p. Kiadói papírkötés, ex libris-szel.