Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 230

A szerencse soknevű fia. Egy magyar, akinek Svédország, Brazília, Törökország, Ausztria, Szíria és Tanzánia is otthona volt. Varga Ágota interjúja Abaffy Sigmund Sándor Attilával. H.n., 2008, Abaffy Sigmund Sándor Attila. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.
19142.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

19143.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

19144.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

19145.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

19146.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Ranschburg Jenő: Szeretet, erkölcs, autonómia. Bp., 1996. Integra projekt DEDIKÁLT! Kiadói papírkötésben .
19147.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

Vígjáték. Uj kis anthológia. Harsányi, Karinthy, Komor, Lakatos, Liptai, Molnár kis szindarabjai. Bp., én. Vidám könyvtár. 48p. Kiadói papírborítóval, ragasztva Pálla Jenő (1883 - 1958) borítótervével
19148.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

19149.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,29
9,14

19150.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Mózsi Ferenc: Versvisszafojtva. Szivárvány Könyvek 8. Chicago, 1985, Framo Publishing. Emigráns kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző, Mózsi Ferenc (1947-2007) által DEDIKÁLT példány.
19151.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Weöres Sándor: Merülő Saturnus. Bp., 1968., Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19152.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Arany János 1817-1882. Szerk.: Keresztury Dezső, V. Nyilassy Vilma, Illés Lászlóné. Megjelent a költő halálának 75. évfordulójára. Petőfi Irodalmi Múzeum kiadványai I. Bp., 1857., Magyar Helikon. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal.
19153.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft