18513.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Dedekam, Hans: Kunstindustrimuseet i Oslo i femti aar 1876-1926. Oslo, 1926, Det Mallingske Bogtrykkeri, 227 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Norvég nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.