18539.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 800 Ft
Genthon István: Rippl-Rónai. Bp., 1958., Képzőművészeti Alap. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt, kissé kopott papír védőborítóban.