18646.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Jajczay János - Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Bp., (1942), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 255 p.+CXXVIII t. (fekete-fehér képtáblák). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kiadói javított, szakadt, kopott papír védőborítóban, de belül jó állapotban.