18445.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
8 000 Ft
Magyar református templomok I-II. kötet. Szerk.: Dr. Kováts J. István. Bp., 1942, Athenaeum, 8+734 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a borÃtón apró kopásnyomokkal, a lapéleken kis foltokkal, jó állapotban.