18510.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
3 000 Ft
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum, 76p. + 40 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált, festett, szecessziós egészvászon-kötésben, a borÃtón kopásnyomokkal, foltokkal, egy tábla kijár, a könyvben 4 más könyvbÅ‘l származó lappal. Eredeti könyvjelzÅ‘vel!