18903.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
20 000 Ft
51,81 EUR, 57,14 USD
[Charles de Marguetel de Saint-Denis, seigneur de Saint-Évremond (1613-1703)]: Oeuvres Meslées Mr De Saint-Evremond. I-III. Tome Premier, Tome Second, Tome Treoisieme. Amsterdam, 1699-1706., Pierre Mortier, 10+317+208+4 p.; 1 (díszcímlap) t. +4+372+17 p.+1 t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott bordázott gerincű egészbőr-kötések, kopott borítókkal és gerincekkel, a borítón címkékkel, az I. kötetben a szennylapok a táblákra ragadtak, kissé foltos lapokkal.