18904.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Oeuvres de Mr. Boileau Despreaux. Avec des Eclaircissemens Historiques. Donnez par lui-m?me Tome Premier. Amsterdam, 1721, Pierre Brunel, 2 sztl. lev.+ 1 t. +28+4+247+324 p.+13 sztl. lev. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű bordázott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincről címfelirat leesett (benne a könyvben), a gerincen kis sérüléssel, kissé foltos lapokkal, az elülső előzéklapon aláhúzással.