3 000 Ft
Naftali Kraus 2 könyve: Az ősi forrás. Bp., 1990, Fórum Rt. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel. + A Próféták népe. A Háftárák könyve. (Az Ősi Forrás sorozat 2. kötete). Bp., 1992, Chábád Lubavics Zsidó Nevelési és Oktatási Egyesület. Kiadói papírkötés.