2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
Turós Emil - Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, fakó gerinccel, a borító sarkán kis sérüléssel. + Brillat-Savarin, [Jean Anthelme]: Az izlés fiziológiája. Bp., 1986, Múzsák. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.