3 000 Ft
Venesz József: Ételkészítés technikája. A véndéglátóipari tanulóiskolák számára. Bp., 1964, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második, változatlan kiadás. Kiadói papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, a borító részben elvált a könyvtesttől, a címlap elvált a könyvtesttől, intézményi bélyegzéssel.