18943.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 000 Ft
Brentano legszebb meséi. Bp., 1922, Szent-István-Társulat. Undi Mariska rajzaival. Kiadói félvászonkötés, kopott borítóval, laza kötéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, rajzok utólag kiszínezve.