18920.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
5 500 Ft
[Jean de La Fontaine (1621-1695)] La Fontaine összes meséi. Teljes magyar kiadás. Ford.: Kozma Andor, Vikár Béla, Zempléni Árpád. Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1926),Dante,(Fővárosi-ny.), 1 (címkép, La Fontaine arcképe) t.+395 p. Szövegközti rajzokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, festett felső lapélekkel, a lapéleken kis foltokkal, az elülső borítón kis ütődéssel, a hátsó borítón kis folttal, de ezt leszámítva, szép állapotban. Gyűjtői darab.