18951.
446. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Németh István - Urbán Eszter: Furfangos képek. (Bp.), é.n., (Állami-ny.). Hét színes, kihúzható, mozgatható illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült táblákkal.